Site logo

Privātuma Politika

Privātuma politika
Paldies, ka apmeklējat mājaslapu nomājam.lv. Mēs cenšamies nodrošināt Jūsu privātumu un aizsargāt jūsu personisko informāciju. Šajā privātuma politikā aprakstīti mūsu datu vākšanas, izmantošanas un atklāšanas principi, tāpēc, lūdzu, izlasiet to uzmanīgi.
Dati, ko vācam
Mēs varam vākt dažādus datus par jums, kad apmeklējat mūsu mājaslapu vai izmantojat mūsu pakalpojumus. Šie dati var ietvert:
1.1 Personiskā informācija: Jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un citus datus, kas var būt nepieciešami, lai sniegtu jums atbalstu vai apstrādātu jūsu rezervācijas.
1.2 Tehniskie dati: IP adrese, pārlūka veids, ierīces informācija un citi līdzīgi dati, kas tiek savākti automatizēti, lai uzlabotu mūsu mājaslapas veiktspēju un sniegtu labāku lietotāja pieredzi.
1.3 Sīkdatnes: Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu mājaslapas darbību un personalizētu jūsu pieredzi. Sīkdatnes ir mazas faili, kas tiek saglabāti jūsu ierīcē un satur informāciju par jūsu aktivitātēm mājaslapā.
Dati, kāpēc tos vācam
Mēs vācam datus, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumus, sniegtu jums atbalstu, uzlabotu mājaslapas veiktspēju un personalizētu jūsu pieredzi. Mēs varētu izmantot datus arī šādiem nolūkiem:
2.1 Rezervācijas apstrāde: Lai apstrādātu jūsu rezervācijas un nodrošinātu jums nepieciešamo informāciju par nomas objektiem vai pakalpojumiem.
2.2 Atbalsta sniegšana: Lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, pieprasījumiem vai problēmām, kuras jūs mums sūtāt.
2.3 Mārketinga nolūki: Lai sazinātos ar jums attiecībā uz jaunumiem, akcijām un citiem piedāvājumiem, ja jūs tam esat piekrituši.
Datu glabāšana un aizsardzība
Mēs veicam visus saprātīgos pasākumus, lai nodrošinātu jūsu datu drošību. Mēs izmantojam dažādus fiziskus, tehniskus un organizatoriskus pasākumus, lai aizsargātu jūsu informāciju no neautorizētas piekļuves, zudumiem vai iznīcināšanas.
Mēs glabājam jūsu datus tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, lai sasniegtu mūsu norādītos nolūkus vai tik ilgi, cik to prasa likumdošana. Pēc tam, kad dati vairs nav nepieciešami, mēs tos droši izdzēšam.
Datu nodošana trešajām personām
Mēs neatklājam jūsu personisko informāciju trešajām personām bez jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams likumā noteiktās situācijās vai mūsu pakalpojumu sniedzējiem, kuri ir saistīti ar mūsu darbību un ir pienācīgi saistīti ar datu aizsardzību.
Jūsu tiesības
Jums ir tiesības pieprasīt informāciju par mūsu rīcību ar jūsu datiem, labot vai dzēst datus, ierobežot datu apstrādi un izmantot pretenzijas gadījumā. Jums ir arī tiesības atteikties no mārketinga ziņojumiem un pieprasīt savas personas datu izņemšanu no mūsu sistēmām.
Saites uz trešo pušu vietnēm
Mūsu mājaslapa var saturēt saites uz trešo pušu vietnēm, kas nav pakļautas šai privātuma politikai. Izmantojot šādas saites, jūs pārejat uz citām vietnēm, un mums nav kontroles pār šo vietņu privātuma politikām vai darbību. Lūdzu, iepazīstieties ar šo vietņu privātuma politikām, pirms sniedzat saviem datiem jebkādu informāciju.
Privātuma politikas grozījumi
Mēs paturam tiesības laiku pa laikam grozīt šo privātuma politiku. Ja mēs veicam būtiskas izmaiņas, mēs to paziņosim mūsu mājaslapā vai citā piemērotā veidā. Lūdzu, periodiski pārskatiet šo politiku, lai paliktu informēti par mūsu datu apstrādes praksi.
Ja jums ir jautājumi
vai bažas par mūsu privātuma politiku vai kādu citu ar datu aizsardzību saistītu jautājumu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot norādītās kontaktinformācijas detaļas.
Pēdējās izmaiņas: 16.05.2023.
Šī privātuma politika ir spēkā no 16.05.2023.